«Готова була переступати через людей»: Бєдняков згадав про спільну роботу з Тодоренко. Ведучий не здивувався, коли Регіна залишилася в Росії після 24 лютого.

Український телеведучий та шоумен Андрій Бедняков висловився про свою колишню колегу з шоу «Орел і решка» Регіну Тодоренко. В інтерв’ю знаменитість заявив, що для нього не було несподіванкою те, що уродженка Одеси продовжує жити та працювати у Росії, інформує Ukr.Media.

За словами Бєднякова, ще під час знайомства він зрозумів, яка насправді Регіна людина, і ніколи не намагався завести з нею дружніх стосунків. Ведучий навіть відмовлявся вести заходи спільно з Тодоренком. Андрій додав, що у Регіни на першому місці гроші та слава, тому вона залишилася в Росії.

«Багато хто почав говорити, чому Регіна Тодоренко нічого не сказала, це несподіванка! А для мене це не було несподіванкою. Я знав Регіну Тодоренко. Ми з нею ніколи не дружили. Ніколи. Вона намагалася зі мною дружити, а я людей бачу одразу, у мене є така історія. Я по людині можу сказати одразу, що це за людина. Мені достатньо одного-двох контактів. Вона не була моїм другом. Десь там корпоративи нам треба було вести удвох, я ніколи не погоджувався вести з нею. І вона там в інтерв’ю казала: „Чому Бєдняков зі мною не хоче…”. Тому що я бачив, я зрозумів, що мені Регіна Тодоренко була не цікава. Вона не була мені другом. Там головне кар’єра, гроші, популярність, слава. Вона була готова переступати через людей», — сказав Бєдняков.