Співачка повідомила, що син допомагає створювати її музику.

32-річна Граймс розповіла про свого п’ятимісячного сина XII від Ілона Маска. Співачка зізналася, що малюк обожнює “радикальне мистецтво”, інформує Ukr.Media.

“Я дивилася фільм “Апокаліпсис сьогодні” разом зі своєю дитиною. Він захоплюється радикальним мистецтвом”, — сказала виконавиця в інтерв’ю.

Картина отримала рейтинг R за “контент з насильством, який викликає тривогу, нецензурну лексику, сцени сексуального характеру і вживання наркотиків”.

Граймс каже, що її син допомагає їй створювати нову музику. Зірка розповіла, що заколисує сина з незвичайним ім’ям. Вона записала її разом з Endel. Їй дуже не подобалися звичайні дитячі пісеньки, і вона не хотіла включати їх своїй дитині, щоб “не псувати йому знайомство зі світом”. Тому вирішила записати власну композицію, а точніше ШІ-колискову на основі її музики і голосу.

Граймс за допомогою програми Endel записала парочку пробних мелодій, але перші пісні її синові не сподобалися: він плакав і відмовлявся засипати. Через півтора місяці Граймс вдалося домогтися потрібного звучання — вийшла спокійна мелодія з фрагментами її голосу.