Стало відомо, заради кого схудла співачка.

Восени минулого року виконавиця офіційно розлучилася з чоловіком — бізнесменом Саймоном Конеккі, з яким прожила майже дев’ять років і подарувала йому сина Анджело, інформує Ukr.Media.

Розставання зірка переживала важко, проте змогла не впасти в депресію і навпаки перетворитися, схуднувши більш ніж на 40 кілограмів.

Коментуючи настільки радикальні зовнішні зміни, співачка зізнавалася, що зробила це у першу чергу заради сина, щоб бути здоровою мамою. Правда, шанувальники завжди припускали, що справа не лише в цьому.

Адель виглядає такою щасливою, ніби в її житті з’явилася нова любов. І, схоже, це правда. Ще минулого року підписники помітили, що вона і репер Скепта Міло спілкуються в коментарях в соціальних мережах, у тому числі обмінюються смайликами-сердечками.

Днями один з друзів Адель розповів, що зірки постійно проводять час разом в Лондоні і пристрасть в їх відносинах наростає.

Співачка не коментує стосунки з репером і на питання про особисте життя воліє жартувати, що вона як кішка сама по собі. Але фанати впевнені: Адель приховує нове кохання, бо не хоче псувати стосунки з батьком спадкоємця.

Розлучення з Конеккі далося їй нелегко у всіх сенсах, співачці навіть довелося віддати екс-чоловікові половину свого стану згідно з шлюбним контрактом і частину нерухомості. Вона явно не бажає загострювати конфлікт.

Що ж стосується її нового бойфренда, він припав до смаку не всім. Шанувальники вважають, що колишній коханий Наомі Кемпбелл, з яким модель зберегла дружні стосунки після розставання, не досить хороший для Адель, до того ж союз знову нерівний, до своїх 32 років співачка домоглася великих успіхів, ніж 38-річний Скепта.

  У Будапешті посли України та Норвегії відкрили гітарний концерт Ференца Берната

Де гарантія, що у якусь мить репер не позаздрить її досягненням, так само як колишній чоловік дівчини, якого дратувало бути в її тіні? Виконавиці, на думку її підписників потрібен чоловік, за яким вона буде як за кам’яною стіною.