Актуальні новини

Гурт ABBA опублікував дві пісні із першого за 40 років альбому

Шведський поп-гурт ABBA, популярний у 1970-х роках, представив дві пісні, що увійшли до нового альбому – першого після 1981 року. Вихід альбому музиканти анонсували на своєму сайті.

Планується, що платівка «Voyage» вийде 5 листопада. До неї увійшли 10 композицій, дві з яких – I Still Have Faith in You та Don’t Shut Me Down – музиканти представили у четвер, 2 вересня, під час прес-конференції. Ці пісні вже можна послухати на YouTube та на різних стрімінгових сервісах. До альбому також увійде «маленька різдвяна мелодія», анонсували музиканти.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1525405 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525405{ margin: 0!important; } }

«Спочатку ми написали лише дві пісні, а потім подумали, що, мабуть, варто зробити ще кілька. Це було так радісно – знову бути у студії разом, учотирьох, і знову чути, як співають Фріда та Агнета», – сказав музикант Бенні Андерсон, якого цитує ВВС, про запис альбому. Нагадаємо, що останній альбом шведського квартету вийшов 1981 року.

Окрім нового альбому, навесні відбудеться концерт гурту ABBA. Це буде незвичне шоу, адже учасники гурту АВВА вийдуть до публіки не самі, а у вигляді цифрових аватарів (АВВА-тарів, як кажуть самі артисти), яких супроводжуватимуть ще 10 живих музикантів. Для шоу спеціально побудують стадіон у східній частині Лондона, а над його створенням працювала компанія візуальних ефектів, заснована Джорджем Лукасом, творцем культових «Зоряних воєн». Шоу відкриється 27 травня 2022 року і відбуватиметься 6 днів на тиждень. Продаж квитків на нього стартує 7 вересня.

Над створенням шоу працювали 850 людей, які намагались відтворити «кожну манеру і кожен рух» музикантів – для запису однієї пісні залучались 160 камер. Усього у шоу представлять 22 хіти гурту АВВА, виконані музикантами, яким зараз уже по 70 років. Ідея такого шоу виникла у музикантів у 2016 році, коли вони зустрілись, щоб відзначити 50-річчя спільної творчості Бенні Андерсона та Бйорна Ульвеуса, що почалась у 1966 році.

  Театр імені Івана Франка відкриває 102-ий театральний сезон

Музиканти АВВА під час запису цифрового шоу на підтримку нового альбому (фото The Guardian)

Гурт АВВА був заснований у Стокгольмі у 1972 році і за час свого існування продав понад 380 мільйонів альбомів і синглів по всьому світу. У 1974 році музиканти перемогли на конкурсі «Євробачення» із піснею Waterloo, що відтоді так і залишилась найкращою піснею в історії цього конкурсу – вона перемогла із перевагою 20 до 1.

Після цього гурт випустив 18 хітів поспіль, вісім з яких досягли вершин у британських чартах. Серед них пісні Mamma Mia, Dancing Queen, Take a Chance on Me тощо.

Гурт припинив існування у 1982 році, коли подружні пари Бйорна Ульвеуса та Агнети Фельтског і Бенні Андерсона та Анни-Фріди Лінгстад розійшлися.

Залишити відповідь