"Я натуральна на 100%": Періс Хілтон розповіла, що ніколи не вдавалася до уколів краси. Зірка не робила ін'єкцій ботоксу і філерів.

40-річна Періс Хілтон стала новою героїнею травневого номера британської версії Tatler. Зірка реаліті-шоу знялася для обкладинки видання разом зі своїми трьома улюбленими вихованцями, а в бесіді з журналістами розповіла про догляд за собою, стосунки з нареченим Картером Реумом і нові творчі проєкти, інформує Ukr.Media.

Так, зірка заявила, що ніколи у своєму житті не вдавалася до ін’єкцій ботоксу і філерів. За словами Періс, її головний б’юті-секрет полягає лише в тому, щоб захищати свою шкіру від прямих променів сонця:

“Я ніколи не вдавалася до філерів і не робила ботокс. Мого обличчя не торкалася голка. Я на 100% природна! При цьому я все життя тримаюся подалі від сонця”.

У розмові Періс Хілтон також торкнулася теми пандемії коронавірусу, через яку людям по всьому світу довелося майже цілий рік просидіти на карантині. Зірка зізналася, що, попри напружену обстановку у світі, Останні 12 місяців вона по-справжньому насолоджувалася життям. Періс була рада нарешті провести час вдома поруч зі своїм коханим Картером Реумом.

“Моє життя завжди було дуже неспокійним. Я подорожувала 250 днів на рік протягом двох десятиліть. Очевидно, що пандемія — це по-справжньому страшний час для людей у всьому світі. Однак я намагалася знаходити в цьому періоді і хороші моменти. Для мене це був чудовий час, щоб переосмислити своє життя і основні пріоритети. Я прожила насичене життя і тепер розумію, що найбільше щастя для мене — це бути вдома. Я з нетерпінням чекаю нового етапу, коли я нарешті подорослішаю, вийду заміж, стану матір’ю і нарешті почну жити реальним життям. Адже раніше у мене ніколи такого не було”, — поділилася Періс своїми планами на найближче майбутнє.

Хілтон також уточнила, що під час пандемії не переставала працювати. За словами зірки, останнім часом у неї з’явилося ще більше цікавих проєктів, а її наречений Картер тільки надихає її на нові звершення:

“Успіх — ось що мною рухає. Хочу отримувати задоволення і домагатися нових висот. Слава і гроші? Вони у мене є. Це мене більше не цікавить. Мені просто хочеться робити своїх шанувальників щасливими, створювати для них те, що їм дійсно сподобається”.

Нагадаємо, в середині лютого Періс Хілтон побралася зі своїм 39-річним коханим, бізнесменом Реумом Картером. Незадовго до цього зірка зізналася, що вже почала процедуру штучного запліднення. До ЕКО Періс вирішила вдатися, щоб заздалегідь спрогнозувати стать і кількість майбутніх дітей: Хілтон мріє про близнюків — хлопчика і дівчинку.

  29 серпня — Горіховий Спас: історія, традиції та прикмети свята