Актуальні новини

Оксана Байрак збирається народити в 55 років

Відомий український режисер Оксана Байрак планує завагітніти. Більше того, вона впевнена, що у неї буде донька.

Український кінорежисер, сценарист і продюсер Оксана Байрак, яка постійно їздить на заробітки до країни-агресора, має намір народити свого первістка на 55-му році життя.

Ось вже більше 7 років Байрак зустрічається з чоловіком на ім'я Георгій, який вдвічі молодше знаменитості (23 роки різниці). Автор драматичного фільму "Аврора" (2006) не любить говорити про особисте життя, так як вважає, що "щастя любить тишу", інформує .

Байрак зізналася, що абсолютно щаслива і давно мріє про створення міцної сім'ї. При чому, вона планує зробити це вже найближчим часом. Поки що пара не поспішає офіційно оформити стосунки, проте розмови про дітей вже почалися.

Оксана не виключає можливості швидких пологів. У розмові з журналістом режисер зізналася, що ще в дитинстві вибрала ім'я майбутній дитині. "Ім'я я вибрала в 3 роки, коли мені тато привіз ляльку, яку я назвала Ліза. Це дитяче відчуття материнства залишилося до цих пір", – згадує Байрак.

А ось зважитися на такий відповідальний крок режисер змогла через півстоліття. "У цьому році хочу народити дитину. Я вже рішуче налаштована. В моїй новій квартирі, де зараз закінчується ремонт, є дитяча кімната та дитяча ванна. Молю Господа, щоб у цьому році у мене з'явилася моя Ліза", – заявила Оксана.

  Зʼявилися деталі сюжету фільму іранського режисера Мохаммеда Расулофа

Залишити відповідь