Актуальні новини

“Я ніколи не була українською співачкою”: Віра Брежнєва зробила різку заяву

Брежнєва не вважає себе українською співачкою.

Відома співачка Віра Брежнєва, яка народилася і виросла в українському місті Кам'янське, зараз живе і виступає в Росії. Себе зірка вже не вважає українською співачкою, втім, так ніколи і не вважала.

Нещодавно російський журналіст показав Вірі Брежнєвій її сторінку в забороненій в Україні пошуковій системі "Яндекс". Так от там пишеться, що Брежнєва – українська співачка. Але це формулювання правильним Віра не вважає, інформує .

"Я українською співачкою не була, тому що я не брала участі там ні в одній "Пісні року", або щось таке. Так вийшло, що сама Україна не сприймала мене українською співачкою. Плюс вважається, що для того, щоб бути українською співачкою, у тебе повинні бути пісні українською мовою. У мене їх немає. Коли я прийшла у "ВІА Гру", мій перший концерт був у Санкт-Петербурзі. Тобто, я спочатку, 16 років тому почала гастролювати по всьому СНД, по всьому світу", – заявила співачка.

Після цього ведучий запропонував написати скаргу в "Яндекс", щоб творці змінили статус на "російська співачка". Але і такий варіант Віру не влаштував. Виконавиця запропонувала вказати просто "співачка" або ж "співачка родом з України".

Критика після цього посипалася не лише на Брежнєву, але і на журналіста, який кілька разів вимовив слово "українська" з неправильним наголосом.

До речі, про Україну зірка все-таки ще не зовсім забула. Віра зізналася, що зараз живе на чотири країни. Дочки живуть в Америці і Італії, чоловік Костянтин Меладзе "базується в Києві", а сама співачка постійно перебуває в Москві.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Меган і Гаррі готують книгу-біографію про свою історію кохання

Залишити відповідь