Відома актриса повідомила про невиліковну хворобу. У Христини Епплгейт діагностували розсіяний склероз.

Відома американська актриса Крістіна Епплгейт відверто розповіла про свою невиліковну хворобу. Вона зізналася, що цього року у неї діагностували розсіяний склероз, інформує Ukr.Media.

Також знаменитість попросила шанувальників не тероризувати її питаннями про особисте життя, щоб в спокійній обстановці продовжувати боротьбу з хворобою.

“Привіт друзі. Кілька місяців тому мені поставили діагноз “розсіяний склероз”. Це була дивна подорож. Але мене дуже сильно підтримували люди, у яких теж є це захворювання. Це був важкий шлях. Але, як всі ми знаємо, дорога триває. Якщо тільки хто-небудь її не заблокує.

Один з моїх друзів, у якого теж розсіяний склероз, сказав: “ми прокидаємося і робимо те, що нам слід”. І це те, що роблю я. Так що тепер, поки я проходжу через це, я прошу права на приватне життя”, — повідомила актриса.

Відзначимо, що Христина Епплгейт у 2008 році повністю видалила груди через рак молочних залоз. Це рішення було радикальним, але більш надійним. Через 9 років їй видалили яєчники і фаллопієві труби.