Як дружина Брюса Вілліса справляється з його важким діагнозом та станом. Моє горе паралізує.

Завжди боляче, коли актори, на фільмах яких виросло цілі покоління, закінчують кар’єру. Ще важче, коли це відбувається через хворобу. Нелегко у такі моменти не лише шанувальникам, а й родині актора, інформує Ukr.Media.

Своїми переживаннями поділилася Емма Хемінг, дружина хворого на афазію Брюса Вілліса.

У березні 2022 року суспільство було шоковане жахливою заявою — улюбленець мільйонів 67-річний Брюс Вілліс завершує свою кар’єру актора. Причина, через яку чоловік вирішив залишити Голлівуд, ще більше засмутила і стурбувала його незліченних шанувальників. Попрощатися з улюбленою роботою Брюса змусило рідкісне діагностоване захворювання.

Афазія — діагноз, при якому людина поступово втрачає здатність говорити і коректно сприймати мову при збереженні слуху. Виникає захворювання при ураженні мовних відділів кори головного мозку внаслідок перенесених травм, пухлин, інсультів, запальних процесів та при деяких психічних захворюваннях.

Перші симптоми Вілліс виявив у себе ще давно: часом на знімальному майданчику йому було важко запам’ятовувати нескладні фрази для ролі. Актор довгий час все списував на втому та щільний графік, проте згодом все складніше ставало ігнорувати проблему — чоловікові довелося звернутися до фахівця.

Як дружина Брюса Вілліса справляється з його важким діагнозом та станом. Моє горе паралізує.

Зміни спостерігали й колеги актора. У численних інтерв’ю, які відбулися після розголошення Брюсом свого діагнозу, вони розповідали про свої переживання. Бачити, як легенда Голлівуду, зірка «П’ятого елементу» та «Кримінального чтива» не може згадати репліку чи плутається в словах, було важко для кожного, хто його хоч трохи знав.

Не легше, звісно, довелося його близьким. Нагадаємо, Брюс — батько п’ятьох дочок, трьох від колишньої дружини Демі Мур та двох від нинішньої дружини Емми Хемінг. Саме сім’я оголосила світові невтішну новину про стан здоров’я актора.

Про те, як змінилося її життя, Емма розповіла у соцмережах:

  Анна Курнікова показала фото підрослих дітей від Енріке Іглесіаса

«Це було літо самопізнання — пошуку нових захоплень, виходу із зони комфорту та активності. Моє горе може паралізувати, але я вчуся жити поруч із ним. Як сказала мені моя падчерка, горе — найглибша і найчистіша форма кохання. Сподіваюся, ви знайдете у цьому трохи втіхи».

Такий поетичний, пронизаний любов’ю до чоловіка текст не залишив байдужим шанувальників пари. Під постом сотні людей поспішили висловити слова підтримки та подяки Еммі та всій їх сім’ї.

Очевидно, що захворювання Брюса змінило звичний перебіг життя сім’ї. Незважаючи на це, Емма продовжує публікувати на своїй сторінці спільні фотографії та відео чоловіка та дітей. Судячи з них, Брюс чудово продовжує справлятися з роллю дбайливого батька та чоловіка, адже щоб продовжувати дарувати кохання, слова не потрібні.

Як дружина Брюса Вілліса справляється з його важким діагнозом та станом. Моє горе паралізує.