Джаред Лето організував свій власний кіноклуб.

Попри те, що Джаред Лето пізніше інших приєднався до карантину — нагадаємо, що актор провів у березні майже два тижні медитуючи в пустелі, і поняття не мав про те, що відбувається у світі — проте він досить швидко пристосувався до нових реалій, інформує Ukr.Media.

Як і його колеги, Джаред вже провів кілька прямих ефірів, почав активно спілкуватися зі своїми підписників в Instagram і порадив всім і кожному залишатися вдома і берегти себе та своїх близьких.

Тепер в адаптації актора в самоізоляції настала нова стадія: щоб не сидіти без діла, він вирішив створити на базі власного Twitter кіноклуб.

Перший показ Джаред анонсував просто: опублікував у своєму Twitter час і місце дії (16 квітня, 12 год. ночі, онлайн-ресурс Netflix), а також назву першої кінострічки — “Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега” авторства Стівена Спілберга.

Для залучення ще більшої уваги підписників актор навіть перетворив постер фільму, помістивши себе коханого на місце героя Харрісона Форда. А після почав коментувати дії героїв фразами на кшталт: “Так, Інді вам не перехитрити”, “Напевно, це буде лиходій” і “у цій країні я до речі не був”. Фолловери Джареда також активно брали участь в обговоренні кіно, щоправда, деякі в паніці писали “Постривай, Джаред, я не встигаю за тобою”.

Завершив цей кінопоказ актор словами:

Абсолютно культове кіно, давно я так не веселився. Спасибі, що приєдналися. Сподіваюся, вам цей фільм сподобався так само, як мені сподобався мій попкорн. Бувайте.

На цьому перегляди в блозі Джареда напевно не закінчаться. Актор вже згадав, що хотів би переглянути фільм “Божевільний Макс”. А його підписники напевно також встигли заповнити особисті повідомлення Джареда пропозиціями щодо подальших показів.

  Дмитро Черкасов розповів про сімейну драму і складні стосунки з батьками

Так що запасаємося попкорном і чекаємо нових анонсів від кінопоказів Джареда.