Ріанна та A$AP Rocky показали перші фото другої дитини. Як виглядає син пари Ріот Роуз?

Американські виконавці барбадоського походження Ріанна та A$AP Rocky поділилися кадрами з першої фотосесії з двома дітьми. У серпні 35-річна Ріанна народила сина, якого разом із коханим назвала Ріот Роуз. Також у них є старший син Різа, який народився у травні 2022-го, інформує Ukr.Media.

У вівторок, 19 вересня, журнал Vogue Weddings на своїй офіційній сторінці в Інстаграм оприлюднив добірку кадрів, де артистка в джинсовій куртці та синіх легінсах тримає на руках немовля, загорнуте в різнокольорову ковдру. А A$AP Rocky у куртці у зелено-жовту клітку тримає старшого спадкоємця, який виглядає як маленька ікона стилю у чорній шкіряній куртці та світлих джинсах. Автором знімків вказаний зірковий фотограф Майлз Діггс.

Нагадаємо, що Ріанна та A$AP Rocky оголосили про те, що зустрічаються у 2021 році, хоча їхнє тісне спілкування почалося на 8 років раніше. Музиканти неодноразово з’являлися разом на заходах після того, як 2013 року виконавиця хіта Umbrella запросила репера виступити на розігріві під час її світового турне Diamonds World Tour.