Актуальні новини

Як голосували за Україну на Євробаченні-2024 у фіналі та півфіналі конкурсу: деталі

Український дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria набрав у гранд-фіналі Євробачення-2024 453 бали і посів третє місце. За результатами суддівського голосування українки посіли 5 місце та отримали 146 балів, за результатами глядацького – 3 місце і 307 балів відповідно, що всього на 30 балів менше за улюбленця глядачів хорвата Baby Lasagna. ZAXID.NET публікує детальні результати alyona alyona & Jerry Heil у фіналі та півфіналі пісенного конкурсу.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1585284 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1585284{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

12 балів українки отримали лише від національного журі Молдови та Чехії. По 10 балів присудило національне журі Польщі, Естонії та Франції, по 8 – Латвії, Ізраїлю, Фінляндії.

Від глядачів 12 балів alyona alyona & Jerry Heil отримали значно більше. Найвищий бал українкам поставили глядачі Молдови, Чехії, Польщі, Естонії, Литви, Грузії, Мальти. 10 балів віддали глядачі з Латвії, Ізраїлю, Португалії, Данії, Сан-Марино, Ісспанії, Італії, а також решти світу.


Кліклінть для збільшення

У першому півфіналі українки посіли друге місце з результатом 173 бали, всього на 4 бали відставши від лідера – хорвата Baby Lasagna, і майже на 50 балів випередивши представницю Ірландії, яка посіла третє місце. Нагадаємо, що у півфіналі переможців визначали виключно глядачі.

  Фестиваль "Французька весна 2020" перенесено

Залишити відповідь