Цьому є вагома причина.

Британська королева завжди з’являється на публіці з елегантною сумкою, але лише недавно стало відомо, що цей аксесуар має куди більше значення, ніж ми могли припускати, інформує Ukr.Media.

Один із секретів британського монарха розкрила екс-керівник протоколу Барака Обами Каприсія Маршалл. Вона пояснила, що ніхто не має права торкатися сумки Її Величності.

У цьому Маршалл переконалася під час візиту подружжя Обами в Букінгемський палац у 2011 році. Каприсія захотіла допомогти Єлизаветі II при зустрічі з американським президентом і його дружиною і зібралася взяти у неї сумку, як її тут же зупинив колега: «Він обома руками схопив мене і повернув на місце, до стіни.

А коли я вибачилася і поцікавилася, чому не можна торкатися до цієї речі, відповів: «Ми не знаємо, що саме лежить в сумці, але не маємо права чіпати її».

Пізніше Маршалл дізналася, що не так важливий вміст сумки, як те, де вона знаходиться: «Через деякий час я зрозуміла, що королева використовує її як сигнал.

Якщо сумочка знаходиться вище зап’ястя, то зустріч проходить сприятливо. Але варто Єлизаветі II опустити її нижче, як її підлеглі розуміють: пора делікатно прощатися».