21 травня в Україні відзначили День вишиванки.

На честь свята вишиванки олімпійська чемпіонка, гімнастка Лілія Подкопаєва на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала фото у відповідних нарядах. Лілія показала себе у вишиваних візерунками сукнях, і похвалилася ідеальною фігурою, інформує Ukr.Media.

Лілія опублікувала підбірку фотографій, на яких вона зображена в одному із символів України. Гімнастка позує у вишиванках найрізноманітнішого кольору і крою, демонструючи своїм численним підписникам фігуру. До речі, зараз Подкопаєва проживає в США, в штаті Флорида, але й там вона пам’ятає про українські свята.

«Вишиванка — вишуканий символ України!» — написала Лілія у публікації. Шанувальники засипали спортсменку компліментами: «Червона вишиванка бездоганно підкреслює вашу красу», «Ви красуня! І кожна вишиванка — витвір мистецтва», «Лілія ви чудова… і сукні надзвичайні», «Неймовірно красива! І дочка маленька принцеса», «Просто цукерочка», — написали підписники Подкопаєвій. До речі, Лілія зізнається, що результат її розкішної фігури (навіть після двох пологів) — Олімпійське минуле і спортивне загартування. Навіть у цікавому стані вона не переставала тренуватися.