Актор Метью Перрі вперше за два роки був помічений на вулицях Нью-Йорка. Те, що зняли папараці, глибоко шокувало, адже йому всього 49 років.

У 90-х серіал «Друзі» був один з найпопулярніших серед молоді. Так само фільм був визнаний кращим комедійним серіалом в історії американського телебачення. На каналі NBC проект йшов з 1994 року і моментально став сенсацією. Всім подобалися ці безтурботні герої, які постійно потрапляли в курйозні ситуації. Актори з «Друзів» полюбилися глядачам і вмить стали популярними, інформує .

Одними з улюблених героїв був Чендлер Бінг, якого зіграв Метью Перрі. Нещодавно, 49-річний актор вперше за довгий час був помічений папараці на вулицях Нью-Йорка. Судячи з фотографій, які вмить розлетілися в Мережі, зараз Метью знаходиться не в кращій формі.

З пом'ятим обличчям, з відвислим животом, в неохайних спортивках і в синій розтягнутій футболці Метью кудись цілеспрямовано йшов.

Як стало відомо, доля актора склалася не найкращим чином. Під час зйомок в серіалі «Друзі» Перрі зловживав алкоголем, змішуючи його з медикаментами. В одному з інтерв'ю Метью зізнався, що у найскладніші періоди він міг щодня пити горілку і вживати по 30 таблеток, які продаються тільки за рецептом. Ймовірно, це і дало початок усім його неприємностям. Потім Метью довгий час боровся з депресією, а в минулому році його наздогнали проблеми зі здоров'ям.