38-річний телеведучий Дмитро Шепелєв і його кохана, дизайнер Катерина Тулупова, готуються до народження першої спільної дитини. Про це Шепелєв розповів в інтерв’ю, інформує Ukr.Media.

“Найголовніше почуття — це, звичайно, велика радість. Ніяку іншу подію в житті порівняти з цим я не можу. Я просто дуже щасливий. У день, коли ми з Катею дізналися, що станемо батьками, я відчував одночасно запаморочення і легкість. Приголомшливо! Всі наступні дні я прислухаюся до себе, і, звичайно, зараз, якщо порівнювати з очікуванням первістка, я відчуваю себе спокійніше і впевненіше”, — поділився Шепелєв.

І у телеведучого, і у його коханої є діти від попередніх відносин. Дмитро виховує семирічного сина Платона від Жанни Фріске, А Катерина — семирічну дочку Ладу. За словами телеведучого, до новини про появу в них брата або сестри вони з Катериною дітей деякий час готували. Зрештою зараз вони, як сказав Шепелєв, чекають появи малюка “як нову пригоду”.

Іншими подробицями про майбутню появу малюка на світ Шепелєв не поділився. Стать малюка він не розкрив (ймовірно, вони самі з Катериною поки не в курсі), а також не розповів, коли радісна подія має відбутися.

Про своє особисте життя Дмитро Шепелєв розповідає мало. З Катериною Тулуповою він зустрічається вже чотири роки. Познайомилися вони завдяки своїм дітям, які ходили в один дитячий сад.

“Відносини з Катею — це щось нове для мене, нічого подібного зі мною ще не відбувалося. І я розумію, наскільки це круто, наскільки я цим дорожу і вдячний долі за те, що зустрів цю людину”, — розповідав Шепелєв в інтерв’ю Ксенії Собчак.

З чуток, пара планувала одружитися, але поки узами шлюбу Дмитро і Катерина себе не зв’язали.

  Меценати знайшли ікону XVIII ст. зі знищеного храму Батурина

У Дмитра Шепелєва протягом декількох років були стосунки зі співачкою Жанною Фріске. У 2015 році вона померла від пухлини головного мозку. Після її смерті відносини телеведучого з рідними Фріске сильно погіршилися. Батьки співачки звинувачують Шепелєва в тому, що він не дає їм спілкуватися з онуком, а він їх у тому, що вони намагалися відібрати у нього сина і піарилися на сімейній трагедії.

“З мого боку була одне головне прохання і вимога: не треба публікувати фотографії з дитиною, не треба тягати дитину на телевізійні ефіри.

Але як тільки не стало Жанни, всі по черзі стали викладати фотографії, які вони наробили. Я питав, навіщо вони це роблять. Мені ніхто не відповів. А після цього вони всією сім’єю йдуть на ток-шоу і розповідають, який я поганий”, — ділився він.