Українська зірка тепер офіційно носить статус дружини.

Раніше ми вже писали про те, що Аліна Гросу виходить заміж. Кадри її яскравого дівич-вечора бачили всі, тому шанувальники таланту артистки передчували її гучне весілля. І перші фото вже в Мережі, інформує .

Зазначимо, що раніше 24-річна артистка не афішувала особисте життя. Шанувальники знали, що її серце вільне, але все ж багато хто був здивований, дізнавшись, що вона виходить заміж. Аліна Гросу та її обранець Олександр розписалися ще 1 червня, а 23 червня артистка відгуляла весілля в Італії.

На цьому святі життя, крім родичів, були і близькі друзі співачки з шоу-бізнесу. Так, як кадрах можна побачити хресну маму Аліни Ірину Білик, Діму Коляденка, який нещодавно зробив Ірині пропозицію, легендарного Павла Зіброва з дружиною Мариною, Віталія Козловського.

Якщо вірити даним геолокації в публікаціях, то урочиста частина весілля Аліни Гросу пройшла в Абано-Термі, в красивій області північної Італії — Венето.

Ми з нетерпінням чекаємо одкровень Аліни про весілля і більше фото у весільній сукні, а раніше, нагадаємо, хрещена Ірина Білик про весілля говорила так:

Маленька Аліна Гросу вже виросла, вона виходить заміж в червні. Весілля відбудеться у Венеції, так що ми готуємося. Думаю, в Аліни буде дві або навіть три сукні в цей день, тому що її рідна тітка шиє весільні сукні."