Похід у кіно завжди схожий на лотерею. Люди купують квитки в надії на приємне проведення часу. Але вони не можуть бути впевнені у виправданні своїх очікувань до кінця. Часто буває, що трейлер може виявитися більш захопливим, ніж сам фільм. А якщо кіно все-таки цікаве, то “сусіди” по залу можуть перешкодити отриманню насолоди від його перегляду, інформує Ukr.Media.

Ось кілька типів глядачів, які можуть зіпсувати будь-який кіносеанс:

Базіка на зв’язку

Є одне просте і всім відоме правило поведінки в кінотеатрі — вимикайте мобільний телефон. Або ставте його на беззвучний режим. Не віброрежим. Суть цього правила в тому, щоб не заважати іншим відвідувачам насолоджуватися переглядом фільму.

Але серед повного залу народу, обов’язково знайдеться одна людина, для якого це правило — суща дрібниця. Це якраз і є базіка на зв’язку. І добре, якби його телефон задзвонив і він скинув дзвінок. Але ні, базіка починає розмовляти гучним шепотом телефоном. Не встаючи з крісла і попри зауваження інших. Із самооцінкою у таких відвідувачів усе в порядку. А ось із повагою до оточуючих явно біда.

“Дуже бісять. Особливо, якщо комусь телефонують на мобільний, А він, замість того, щоб вимкнути, відповідає на дзвінок”, — діляться своїми емоціями учасники форуму.

Найбільш голодний

Його видно здалеку. Відерце попкорну розміру XXL. Велика кола. Чізбургер і шоколадка. І все б нічого, нехай їсть собі на здоров’я, та тільки робить він це дуже голосно. Шелест обгорток, хрускіт чипсів і цей характерний звук трубочки по дну склянки. Це все дуже відволікає від перегляду фільму. Особливо, якщо це сеанс із яким-небудь трилером, який повинен тримати глядача в напрузі.

“Особливо мене тішить звук останніх крапель лимонаду, які засмоктуються через соломинку саме в той момент фільму, коли все на екрані стихло і ти з трепетом/жахом чекаєш, що ж трапиться далі”, — коментують такі ситуації на форумі.

Сильно закохані

  3 травня – день Федора Трихіна, Окликання предків: історія, традиції та прикмети свята

Кінотеатри з моменту появи міцно зміцнили свої позиції в рейтингу місць для побачень. І це здорово. Після закінчення фільму у закоханих з’являється ще одна тема для розмов. Але є сильно закохані пари. Їм і фільм не потрібен. Їм не терпиться насолодитися один одним прямо тут і прямо зараз. Їх млосні зітхання, гучні поцілунки і вульгарні жарти чути навіть із задніх рядів.

Це неабияк заважає перегляду фільму іншим відвідувачам кінотеатру. Але гірше, якщо така парочка пересяде в середину залу, де все це буде не лише чутно, але і видно. Або якщо вони почнуть з’ясовувати відносини, нехай навіть пошепки. У цьому випадку не зірватися на них просто не можливо.

“Ненавиджу людей, які байдуже ставляться до інших”, — говорять про таких на форумі.

Безкоштовний кінокритик

Джерело інформації та емоцій. Така людина помічає все. І де у фільмі порушені закони фізики, і де колір костюма не поєднується з кольором очей, і “хто так цілується взагалі?”

Ще він періодично журиться про долю героїв. Особливо це стосується їх вибору шляху в горорах. “Ну ось куди ти пішов?” — найжахливіше, що можна почути від нього в середині фільму. Кінокритик настільки сильно захоплений процесом коментування, що робить це досить голосно, ніби в залі нікого крім нього немає.

Ось такі коментарі можна побачити на форумі:

“Нехай той, хто хоче покоментувати фільми під час перегляду і заважати іншим, нехай дивиться фільми вдома. Особисто я ходжу в кінотеатри,щоб подивитися фільм у відмінній якості і з хорошим звуком”.

Людина-спойлер

Гірше безкоштовного кінокритика може бути тільки людина-спойлер. Вона більше за інших готувалася до виходу цього фільму. Тому що прочитала книгу, за якою зняли це кіно. І тепер весь фільм він буде розповідати про нестикування сюжету книги зі сценарієм, де що перебрехали, і чим у підсумку все закінчиться. А ще вона всьому залу анонсує, що головний герой по книзі зовсім не так виглядає, і афроамериканцем його зробили через політкоректність.

“З одного боку, без цього кінотеатр — не кінотеатр. З іншого — бувають такі індивідууми, що диву даєшся: звідки взагалі такі беруться?” — можна побачити серед коментарів на форумі кінолюбителів.

Хлопці з нашого двору

  5 березня — преподобного Лева Катанського: історія, традиції та прикмети свята

Коли вони з’являються в залі, то відразу стає зрозуміло, що сеанс буде зіпсований. Зазвичай, такі хлопці приходять відразу компанією від двох осіб. У чорних спортивних костюмах з білими лампасами, як під копірку. А в руках і пакетах всі принади життя: пінні напої, чипси, насіння, шоколадки. Манера і стиль їх спілкування гарантують гучний характерний сміх, обговорення зовнішності акторок і просто неспокійну поведінку під час фільму.

“Бісять!!!! Неймовірно бісять!!!!! Терпіти всіх таких не можу!!!!!!” — не приховують своїх емоцій користувачі форуму.

Ходячий вірус

Той самий відвідувач, у якого лікарняний ще не скінчився, а температури вже немає. Зате є залишковий бронхіальний кашель і велике бажання сходити подивитися кіноновинку. Ходячий вірус нічого не коментує, не їсть, ні з ким не шепочеться. Але з усієї сили шмигає носом, чхає і не вміє стримувати печіння в горлі. У цьому разі залишається тільки сподіватися, що він сидить досить далеко, щоб можна було хоч щось із фільму розчути. Та ще й не заразитися на додачу.

На жаль, угадати, чи попадеться на вашому сеансі хтось із цих семи типів нестерпних любителів кіно, неможливо. Тому залишається тільки “тримати кулаки” і сподіватися, щоб цього разу ніхто не зміг перешкодити вам насолодитися цікавим фільмом у кінотеатрі.