Зірка розповіла, як вона проводить час з сім’єю.

Актриса гумористичного проєкту «Дизель шоу» Яна Глущенко досить рідко публікує на своїй сторінці в Instagram сімейні кадри, не часто радує своїх підписників знімками з чоловіком і сином. Але нещодавно Яна зробила виняток, показавши миле сімейне фото, а також розповіла, як вона проводить час з сім’єю, і як розважає свого сина Тамерлана, який поки не ходить в садок, інформує Ukr.Media.

Яна показала фото, на якому зображена разом з чоловіком та маленьким сином в домашній обстановці. Щасливе сімейство обіймається, лежачи на ліжку, і всі щасливо сміються. Актриса розповіла, що на час вимушеного карантину її малюк сидить вдома, і з ним обов’язково залишається хтось із батьків. Також дівчина розповіла, як вони розважають Тамерлана, який не відрізняється особливим спокоєм.

«Вранці ми прокидаємося, обов’язково граємо, потім снідаємо і йдемо на вулицю на годинку. Попри загальну паніку, я рекомендую більше часу проводити з дитиною на вулиці, в парках, лісочках, подалі від людей, але ближче до свіжого повітря. Повертаємося додому на обід і сон. А потім продовжуємо співати, танцювати, вчити букви, можемо разом приготувати… і обов’язково мучимо собак. І вони героїчно це терплять!», — поділилася Яна в публікації.