Співачка будує кар’єру в РФ.

Учасниця першого сезону романтичного проєкту “Холостяк”, а також співачка, яка виступає під псевдонімом SOYANA розповіла про переїзд до Росії. Яна Соломко в цей момент проживає в Москві, куди переїхала разом зі своєю донькою, інформує Ukr.Media.

Підписники дівчини в соціальній мережі Instagram звернули увагу, що Яна тепер проживає в РФ, і багато хто не поділяє цього і просить пояснити, з якої причини. Співачка вирішила відповісти за допомогою свого акаунта в Instagram. Яна помітила, що в Україні у неї немає можливості заробляти гроші, і в цілому це стосується не лише професії артиста:

“На жаль, останнім часом в нашій країні створили такі умови, що багатьом людям доводиться заробляти за межами України. І це не лише артисти! Це представники інших професій, яким дуже важко. Їм треба годувати сім’ї! Треба думати про майбутнє своїх дітей! Ось тому людям доводиться виїжджати за межі України!”

Крім цього, співачка впевнена, що творчість ніяк не пов’язана з політикою. Яна зазначила, що виступає для всіх людей, хто любить її пісні.

“В артистів немає меж”, — зазначила Соломко.