Актуальні новини

Томаш Фіала став новим власником “Української правди”

Редактор-засновник інтернет-видання «Українська правда» Олена Притула та генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала уклали угоду, за умовами якої 100% корпоративних прав на видання та всі його активи переходять до групи компаній Dragon Capital.
Про це повідомляється на сайті «Української правди».
“Сторони домовились про те, що редакційна політика видання та підходи до роботи залишаться без змін”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що команда “Української правди” на чолі з головним редактором Севгіль Мусаєвою продовжить працювати в тому ж форматі, що і раніше, в тісній співпраці з Оленою Притулою, яка й надалі виконуватиме роль редактора-засновника.
“За аналогією з проєктом НВ, ми продовжимо практику невтручання власника в редакційну політику УП й раді анонсувати підписання відповідного документа, що буде знаходитися у вільному доступі на сайті “Української правди”, – зазначив Томаш Фіала.
“Усі 21 рік існування “Української правди” для нашої команди на першому місці були інтереси читача та українського суспільства. Цей принцип є для нас непорушним і найголовнішим, ми й надалі будемо дотримуватися його в нашій роботі. Редакційна угода із новим власником УП закріплює це на папері”, – додала Севгіль Мусаєва.
Як зазначається, Dragon Capital розглядає цю інвестицію як ще один крок до підтримки вільних медіа та свободи слова в Україні. Інвестиційна компанія переконана у великих перспективах цифрових медіа як успішного бізнесу, популярність яких зростатиме протягом наступних років.

  "Данилові сьогодні 2 місяці": Осадча та Горбунов захопили мережу милими фото з сином

Залишити відповідь