Екс-ВІА Гра втретє виходить заміж.

Українська співачка, колишня учасниця “ВІА Гри” Анна Сєдокова поділилася з підписниками радісною новиною. Латвійський баскетболіст Яніс Тімма зробив їй пропозицію руки і серця. Артистка відповіла згодою, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram 37-річна зірка опублікувала фото, де вона позує в обіймах коханого під час прогулянки на яхті. На руці Анни можна побачити кільце. Поруч з парою на борту лежав букет червоних троянд.

На початку романтичної публікації Сєдокова зізналася, що Яніс змінив її життя в кращу сторону. Завдяки Тімму вона зрозуміла, що таке “справжнє кохання”.

“Мені здається, “до тебе” не було. Ти з’явився і змінив моє життя, показавши мені, що означає справжнє кохання. Тепер, я знаю точно, що означає «любити більше за життя». Любити не дивлячись ні на що. Ми пройшли через багато що, наш досвід і наші помилки, щодня дають нам можливість цінувати навіть секунду один з одним, кожну дрібницю, кожен дотик, але сьогодні є ТИ і Я і є наше дивовижне сьогодення та майбутнє”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

В кінці посту Анна зізналася, що відповіла “Так” на пропозицію 28-річного спортсмена і пообіцяла, що стане найкращою дружиною.

“Я обіцяю тобі стати найкращою дружиною для тебе, тільки для тебе, кращим другом і партнером, кращою мамою нашим дітям. Я дякую Богові за кожну секунду з тобою і сумую кожну секунду без тебе. Ти моя вічність. Я сказала тобі “ТАК”. Так, я вийду за тебе, найкращий чоловік у всьому Всесвіті”.