Брайан Хікерсон наполегливо намагається завоювати її.

Не встигли шанувальники Хайден Панеттьєрі порадіти за актрису, яка вирвалася з абьюзивних відносин, як небезпека знову нависла над її головою. Нагадаємо, зірка серіалу «Герої» розлучилася зі своїм коханим Брайаном Хікерсоном через те, що він систематично піднімав на неї руку, інформує Ukr.Media.

Однак, як повідомляють інсайдери, у цієї казки немає щасливого фіналу. Є лише сумне продовження.

Річ у тім, що, Панеттьєрі знову звернула увагу на Хікерсона. Друзі почали турбуватися за те, що актриса, яка почала боротьбу з алкоголізмом після розставання, знову стане на слизьку доріжку під впливом Брайана.

«Вона сказала всім, що обірвала всі контакти з ним, але насправді цього не сталося. Він хоче повернути її назад, листується і телефонує їй кілька разів в день. Він постійно виправдовується, він дуже ласкавий з нею, та вона, здається, вірить йому», — розповів анонім.

Коханий Хайден Панеттьєрі накинувся на неї з кулаками і був арештований у День всіх закоханих.

При цьому інсайдери стверджують, що Хайден дійсно хоче простого жіночого щастя: вона потребує люблячого супутника життя і дітей. Актриса так сильно бажає бути коханою, що готова знову зустрічатися навіть з тим, хто проявляв жорстокість по відношенню до неї.