Із залу для аудієнцій зник фотознімок титулованої подружньої пари.

Знімок був вперше помічений у травні 2018 року під час зустрічі 93-річної королеви Єлизавети II з колишнім Генеральним прокурором Австралії Джорджем Брандісом, інформує Ukr.Media.

На фотографії в срібній рамці була зображена 38-річна актриса і 35-річний британський принц. Фото демонструвало підтримку, яку королева надавала парі.

На нещодавній фотографії, яка засвідчила зустріч монарха і Верховного комісара Гренади Лакіши Грант, видно, що на столику не присутній знімок Меган Маркл і принца Гаррі.

Зникнення фото відбувається в критичний момент для королівської сім’ї, оскільки напруженість між братами Гаррі і Вільямом продовжує зростати.

У документальному фільмі про королівський тур герцога і герцогині Сассекських в Африку, чоловік Меган Маркл натякнув на тривалу сварку між ним і його братом.

«Незважаючи ні на що, ми завжди будемо братами. Зараз наші шляхи розійшлися, але я завжди можу розраховувати на його підтримку, так само як і він на мою. Ми не бачимося так часто, як нам хотілося б, але це тому, що ми обидва дуже зайняті. Я дуже люблю його. У всіх бувають хороші і погані дні», — повідомив принц Гаррі.

Численні джерела довгий час повідомляли, що причиною непорозумінь між братами стало швидке одруження молодшого брата на Меган Маркл. Принц Вільям попереджав Гаррі про те, що він знайомий з актрисою всього один рік і їх стосунки розвиваються дуже швидко, що призвело до сварки.