Попри напружений концертний графік подружжя, пара все ж знаходить час один для одного.

Володимир Дантес — співак, телеведучий і блогер, однак у пресі часто його називають чоловіком солістки групи “Час і Скло” Надії Дорофєєвої. Що ж цікавого він розповів про подружнє життя, а також можливе поповнення в родині — читайте далі, інформує Ukr.Media.

Випускник талант-шоу “Фабрика зірок” Володимир Дантес став відомий як учасник дуету “Дантес & Олійник”. Коли група розпалася, Дантес пішов у сольне плавання. Нещодавно він дав невелике інтерв’ю журналістам популярної телепрограми про зірок, де докладно описав своє сімейне життя.

Він повідомив, що обожнює готувати для своєї коханої Надії Дорофєєвої: “Я готував з дитинства, Наді дуже подобається, як я готую. І ввечері зараз у мене вільного часу більше, ніж у Наді. Тому, чому я повинен упиратися рогом і говорити типу — ось ти відпахала, припустимо, концерт у Палаці Спорту, давай зараз ми приїдемо додому, приготуй поїсти”.

Також Дантес поділився, що іноді в їх родині відбуваються деякі конфлікти. Однак, за його словами, вони йдуть їм тільки на користь.

“Ми ідеальна сім’я, тому що ми сваримося. Я був дурнем, який міг ляпнути неправильні речі, поводитися неправильно, якісь флірти. І найголовніше, що я міг це робити при Наді. І Надя казала: головою може подумаєш? При тому, що вона у свої 21 на той момент була мізками старше мене років на 10, напевно”.

На питання про те, чи чекає в майбутньому поповнення на родину артистів, Дантес відповів, що поки в графіку у них з дружиною цього не заплановано. Але вони й не переймаються з цього приводу. Чоловік Надії Дорофєєвої аргументував це так: “Я не хочу вчиняти з дитиною так, як багато батьків-артистів вчиняють зі своїми дітьми. А хто з нашою дитиною буде сидіти? Мама, бабуся?”.

  Джулія Робертс показала наймодніше плаття осені 2019

Нагадаємо, що Надія Дорофєєва та Володимир Дантес зіграли весілля 8 липня 2015 року. Попри напружений концертний графік подружжя, пара все ж знаходить час один для одного і не забуває проводити разом вільний час.