Актуальні новини

Притула, Гоцій і Лебідь не будуть святкувати 8 Березня

Сергій Притула, Наталя Гоцій і Олена-Христина Лебідь байдужі до Міжнародного жіночого дня.

З кожним роком ідея націоналістів, про те що не потрібно святкувати 8 березня зростає. Деякі з ведучих Нового каналу теж опинилися в їх числі, інформує .

Сергій Притула, ведучий шоу «Хто зверху?», пост-шоу «Страсті за Ревізором» та «Вар'яти-шоу»:

«Я вважаю, що нам, людям медійним, потрібно перестати популяризувати совкові рудименти».

Наталія Гоцій, топ-модель, ведуча проекту «Подіум»:

«По-перше, я 10 років жила в Нью-Йорку, де не існує свята 8 Березня. А, по-друге, я абсолютно сучасна жінка, без будь-яких гендерних забобонів. Вважаю, що у нас кожен день має бути святом. І не потрібно малювати на календарі червону вісімку, щоб з'явився привід купити собі квіти. Я мовчу про те, щоб чекати їх від когось. Копніть глибше. 8 Березня – це не просто жіночий день, це день жіночої солідарності. Який був створений, щоб нагадати чоловікам про рівні права. А не щоб примусити їх купити тюльпани і торт. Я емансипована жінка, яка не дотримується радянських традицій. І двох своїх синів до них, до речі, теж не привчаю».

Олена-Крістіна Лебідь, ведуча проекту «Аферисти в мережах»:

«Зізнаюся, у мене до свят специфічне ставлення. Я люблю тільки Новий рік – це для мене однозначно свято-свято. Ще день народження. Так склалося, що у мене з молодим чоловіком свято постійно. Іноді веселе, іноді запальне, іноді божевільне. Тому я не фокусуюся: «Так, сьогодні 8 Березня, поголила ноги, зробила укладку, манікюр, сиджу, не рухаюся, чекаю». Привітає з 8 Березня – значить, привітає. Не привітає – добре. Я знаю, що ми все одно обнімемося, поцілуємося, наговоримо один одному приємностей, і більше нічого не треба! Я з тих людей, які більше люблять дарувати подарунки, ніж приймати. Для мене це окремий фетиш – вибирати, упаковувати, уявляти, як цей подарунок сприйметься. Щоб все ідеально-ідеально».

  Кім Кардаш'ян показала, як виглядала в юні роки

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь