Королева займає трон з 1952 року.

Єлизавета II — справжній рекордсмен за терміном перебування на королівському престолі. Вона очолює співдружність вже 67 років, але найближчим часом все ж хоче залишити посаду. Про це повідомили відразу декілька британських видань, посилаючись на джерела в оточенні правлячої династії. «Її Величність хоче переконатися, що зміна правителя пройде безболісно. Вона багато про це думала і дійшла висновку, що якщо буде в доброму здоров’ї в 95, то передасть трон Чарльзу. Цей сценарій вже давно обговорюється», — підкреслив інсайдер, інформує Ukr.Media.

Таким чином, принц Чарльз може стати королем у віці 73 років. Старший син Єлизавети II вже давно чекає сходження на престол, але раніше вінценосна мати боялася довіряти йому важливу місію. Річ у тім, що старший спадкоємець має сумнівну репутацію: після смерті Діани Спенсер Чарльза буквально зненавиділа вся Великобританія.

Втім, в останні роки його репутація стала кращою, адже він більше не опиняється в епіцентрі скандалів. Чарльз вже 14 років одружений на Каміллі Паркер-Боулз, разом з якою відвідує світські заходи та благодійні зустрічі. Раніше з’являлися чутки, що Єлизавета II зробить королем Вільяма, оскільки онук є справжнім улюбленцем британців, але поки Букінгемський палац відмовився від такого варіанту розвитку подій.

Офіційно чутки про передачу корони поки не підтверджені, але на користь цієї версії говорить той факт, що чоловік Єлизавети II принц Філіп теж відмовився від своїх робочих обов’язків у віці 95 років. За словами інсайдерів, після виходу на пенсію королева продовжить з’являтися на важливих державних заходах, але більшу частину вільного часу буде проводити з сім’єю.

Раніше британські ЗМІ повідомляли, що у монарха є серйозні проблеми зі здоров’ям, але та відмовляється лікуватися. Єлизавета II навіть на кілька днів не хотіла залишати палац заради госпіталізації. Можливо, після зречення у неї з’явиться можливість привести своє самопочуття в порядок.

  Стильний кінематограф: фільми про моду