Днями відбулося святкування дня народження української балерини Катерини Кухар, яке для неї влаштував її чоловік. Олександр Стоянов організував секретну вечірку, на яку запросив безліч українських знаменитостей. Серед них були співачки Оля Полякова та Наталія Могилевська.

На своїй сторінці в Instagram Наталя опублікувала кілька знімків зі свята, у тому числі і спільне фото з Поляковою. Правда, підретушувала лише себе, а ось Оля залишилася без обробки. Виконавиця вирішила не мовчати та залишила під фото коментар, інформує Ukr.Media.

На знімку Наталя запалює в гарячих танцях разом із Олею Поляковою. Дві співачки позують, сміючись. Побачивши фотографію, Полякова натякнула колезі по сцені, що та занадто захопилася роботою в графічному редакторі.

“Ну могла б і мене обробити, як себе… подружка!”, — прокоментувала фотографію виконавиця.

“Навіщо? Ви і так добре і молодо виглядаєте на свій вік”, “Ви і без обробки класно виглядаєте”, “Всі бомезні!! Обробки зайві!”, “Полякова!!! Я люблю тебе!!! Розлучайся з чоловіком і йди до мене”, “Дуже злісно, попри завуальований гумор. “Справжня” жінка”, — пишуть фоловери.