Хореограф порівняв його з відпочинком на Балі.

Український хореограф разом зі своєю дружиною, танцівницею Наталією Татаринцевою, відпочив на Західній Україні. Євген поділився фото і відео з однієї із локацій, порівнявши українські Карпати з райським островом Балі. І правда, відразу і не зрозуміти, що на фотографії не вулканічний острів з його розкішними водоспадами, а рідні українські гори, інформує Ukr.Media.

Євген поділився неймовірними кадрами, показавши своє купання в гірському водоспаді. Поки кордони закриті, багато людей вибирають відпочинок в рідній країні. Хтось відпочиває в Одесі, хтось вибрав відпочинок під Києвом, а Євген і Наталія вирушили в Карпати. Кот опублікував відео, на якому він стоїть під потужним потоком холодної гірської води. «Яке Балі? Україна, Карпати. Водоспад Гук», — уточнив в публікації Євген. І правда, з першого погляду можна і не зрозуміти, що розкішний водоспад — це українська локація.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Дуже і дуже красиво. Водоспад. Дуже зачаровує», «Карпати це рай», «Цей водоспад дійсно унікальний. Хочеться повернутися до нього ще раз», «Король драми», — написали Євгену його численні підписники. Українські знаменитості доводять, що і в Україні є неймовірні місця для відпочинку.