Актуальні новини

Ілюстраторка з України перемогла на європейському конкурсі

Ілюстраторка з України Тетяна Якунова перемогла в номінації Commercial на європейському конкурсі ілюстрацій iJungle Illustration Awards 2018.
Про це повідомляється на сторінці конкурсу у Facebook.
Роботи усіх переможців об’єднають в онлайн-книгу, яку згодом викладуть у мережі. Категорія Commercial передбачає роботи рекламного характеру, плакати, вітальні листівки, упаковки, брошури, які використовують з комерційною метою.
Ілюстраторка отримала перемогу у категорії “Commercial” із проектом для Mixmax.
Mixmax – це каліфорнійська компанія, яка спеціалізується на розширенні можливостей e-mail комунікації для бізнесу та створенні productivity-інструментів. Завданням було зробити 5 постерів, які відображають 5 головних цінностей компанії, що стосуються командної роботи, взаємоповаги і роботи з клієнтами. Постери повинні були працювати як окремо, так і компонуватися в різних комбінаціях.

На плакатах Тетяни Якунової написано: “Жити однією командою з однією місією”, “Знаходити найкраще одне в одному”, “Перетворювати клієнтів на героїв”.
iJungle Illustration Awards 2018 – європейський конкурс ілюстрації для ілюстраторів, агентств, студентів та викладачів з усього світу.

  "Тонка Червона Лінія" об’єднає митців Сходу України. Вони створять інноваційну VR-експозицію та Східно-український Художній Центр

Залишити відповідь