“Скелети в шафі” відомого холостяка.

Бізнесмена Іраклі Макацарія називають ідеальним чоловіком. Він успішний, харизматичний і відомий. Справжня мрія будь-якої жінки, інформує Ukr.Media.

Ведучій Ганні Олицькій стало цікаво, чи дійсно він настільки ідеальний, чи все ж є “скелети в шафі”. Тому вона запросила Іраклі Макацарія, продюсера і справжнього грузина на інтерв’ю для її YouTube-шоу “Без комплексів”.

Іраклі зізнався, що він досі холостяк, тому може собі дозволити спілкуватися з кількома жінками одночасно. Але перебуваючи в серйозних відносинах, він ніколи такого не робив і не зраджував коханій.

Погляд ведучої був досить хитрим. Чому? Вона зізналася Іраклі, що у неї є кілька знайомих дівчат, які з ним зустрічалися, і є підозра, що одночасно.

“Це не були стабільні або серйозні відносини. Я цього ніколи не приховую. Перебуваю в статусі людини без відносин і не бачу нічого ганебного, якщо зустрічаюся з однією, а через тиждень, наприклад, з іншою. Коли ти починаєш спілкуватися з дівчиною, то розумієш, як вона тебе сприймає. Думаю, що ми дорослі люди, і прекрасно це відчуваємо. Заздалегідь нічого не обговорюємо. До того ж, це не зустрічі кожного дня. До речі, я не знаю, про кого саме ти говориш, але впевнений, що ми бачилися, можливо, кілька разів”, — розповів Макацарія.

Під кінець розмови про особисте Анна запитала Іраклі, яким він себе бачить через п’ять років.

“Я дуже сподіваюся, що сім’я буде головним досягненням, про яке я зможу розповідати, і, можливо, вже показувати результат любові. Всьому свій час”, — поділився чоловік.