Актуальні новини

Клаудії Шиффер 48: супермодель зовсім не змінилася з часів своєї юності

Жінка без віку – так можна сказати про супермодель Клаудію Шиффер.

Жінка без віку - так можна сказати про супермодель Клаудію Шиффер.

Її кар'єра почалася у 17 років. З тих пір вона мало змінилася – така ж струнка фігура, біляве волосся, приємна посмішка, інформує .

Збільшився лише послужний список її життєвих та професійних досягнень: модель брала участь у показах практично всіх модельєрів зі світовим ім'ям, є рекордсменкою за кількістю фотографій на обкладинках журналів (понад тисячі разів) і мама трьох дітей.

Все ж хочеться зауважити, що 48-річна модель стала більш жіночною, хоча і трохи схудла. Це видно на фото, які Шиффер зробила для обкладинки Vogue China.

Хоча останнім часом вона рідко бере участь у зйомках для журналів, але на цей раз зробила виняток, так як номер присвячений пам'яті Карла Лагерфельда.

З ім'ям відомого модельєра у Клаудії Шиффер пов'язані найтепліші спогади: саме з показів і контрактів з будинком Chanel, який очолював Лагерфельд, почався зліт її кар'єри. Вона була одна з його "споконвічних супермоделей".

На обкладинці китайського журналу Vogue Шиффер позує разом з іншими музами Лагерфельда – Сашею Півоваровою і Грейс Елізабет.

Погодьтеся, що знаменита німецька супермодель зовсім не змінилася за минулі 30 років. Ну може трохи схудла.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  26 січня – Яремин день: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь