Ірина Білик подала на розлучення зі своїм п'ятим чоловіком Асланом Ахмадовим. Співачка шокувала фанатів несподіваною новиною.

В ефірі однієї із телепередач Ірина Білик заявила, що подала на розлучення з 48-річним фотографом Асланом Ахмадовим. Знаменитість зізналася, що вона стала ініціатором розлучення, інформує Ukr.Media.

«Я не хотіла про це говорити, хоча рано чи пізно все одно про це всі дізнаються. Я була ініціатором розлучення. А що робити? Він вже більше року не приїжджав до нас з Табризом. Я його досі люблю і він, каже, що любить мене. Каже, що не може прилетіти, бо через коронавірус літаки не літають, хоча вони вже давно літають».

Також Ірина Білик згадала про знайомство з режисером і продюсером Асланом Ахмадовим. Артистка розповіла, що побачила його по ТБ й одразу зрозуміла, що він стане батьком її дитини. Співачка влаштувала зустріч з Асланом, замовивши йому кліп за 50 тисяч доларів. Відтоді почалися їхні стосунки.

“Я зрозуміла, що це тато моєї другої дитини, — згадує зірка. — В Україні ні від кого більше я не хочу дитину. Я сказала йому про це по телефону. Минув місяць, і він відповів, що готовий. І запропонував мені стати його дружиною”.