Син принцеси Ганни Пітер Філліпс, не має фінансування від королівської сім’ї.

Старший онук королеви Єлизавети II, син принцеси Ганни Пітер Філліпс, знявся в рекламі для китайської багатонаціональної корпорації Bright Dairies. Як відомо, в ролику він з’являється на тлі величного будинку — садиби Лонгліт в Англії, і бере склянку молока від дворецького, інформує Ukr.Media.

Підпис у ролику говорить: “Член британської королівської сім’ї Пітер Філіпс”, а в кінці реклами той вимовляє — “Це те, що я п’ю”.

Рекламна компанія Guangming Food Group також поділилася закулісним відео, в якому містер Філліпс представляє себе і говорить, що йому пощастило подорожувати по всьому світу, а також розповідає, що коли він був дитиною, то проводив багато часу на молочній фермі.

Представник садиби Лонгліт, яка показана в рекламі та належить графству Уїлтшир на півдні Англії, зазначив, що вони не давали дозволу на зйомку.

Поява онука королеви в рекламі для китайського ринку викликала дискусії про те, як принц Гаррі та Меган Маркл можуть заробляти гроші, відмовившись від королівських обов’язків.

Пітер Філліпс, як і його сестра Зара Тиндолл, ніколи не мав поважних титулів і фінансування від королівської сім’ї.