Ірина Білик презентувала кліп на популярний трек "Мені подобається". Вийшло досить екстравагантно.

У кліпі Ірина Білик приміряла сім різних образів, інформує Ukr.Media.

Примадонна української музичної індустрії Ірина Білик випустила роботу на трек “Мені подобається”. Режисером кліпу є Герман Ненов і Finegoldproduction. Це вже друга співпраця Ірини Білик з командою.

Перша спільна робота “я вмію любити” побачила світ рівно рік тому.

“Я люблю працювати з молодими талановитими і працьовитими режисерами, люблю експерименти — коментує Ірина. — У Германа мені сподобалося трепетне індивідуальне ставлення до кожного артиста, тому я вирішила створити з ним і командою Finegoldproduction ще одну роботу”.

Пісню “Мені подобається”написала Олена Мельник, автор пісні “Червона помада”.

“Я рідко виконую пісні про щасливе кохання, але ось вона, пісня моєї мрії — розповідь про те, що коли між людьми є справжні почуття, то між ними повинні бути увага, повага і подарунки”, — відверто розповіла артистка.

У кліпі “Мені подобається” Ірина Білик змінює цілих сім образів. Зйомки тривали майже добу — у павільйоні та на даху універмагу «Україна».

“Нам як завжди “пощастило” — ми знімали в один з найхолодніших і вітряних днів цієї осені, — згадує артистка. — О восьмій ранку на даху торгового центру вітер продуває просто наскрізь, розпатлує мою зачіску, а я в шикарному вбранні зображую невимушену радість”.

Душевну, романтичну атмосферу в павільйоні в одній з семи сюжетних ліній створювала флористична компанія міжнародного рівня FIORI.

В епізоді подорож — герої кліпу втілюють свої мрії.

Режисер Герман Ненов коментує свою роботу так:

“Цей кліп-fashion campaign жіночих емоцій. Ілюстрація їх почуттів і реакцій в ті неймовірні моменти, коли жінці роблять який-небудь приємний сюрприз її коханий чоловік. Головна ідея кліпу, яку ми хочемо донести до всієї чоловічої половини глядачів: дивуйте своїх жінок, робіть їх щасливими, їм це подобається”.

  43-річна Жанна Бадоєва розкрила секрет стрункої фігури