Співачка відкрила правду про особисте життя.

Досі шанувальники пари не можуть повірити, але Слава і Едгар Камінські офіційно розлучилися 1 липня 2019 року. Чому їх шлюб закінчився крахом, не знає і сама Слава. Але нещодавно вона висловилася про розлучення і прямо сказала, що у неї вже є нові відносини, інформує Ukr.Media.

Нещодавно Слава Камінська, популярна артистка і співачка з групи “НЕАНГЕЛИ” дала інтерв’ю Каті Осадчій зі “Світського життя”. Темою розмови стало недавнє розлучення Камінської з чоловіком Едгаром.

Офіційно суд розлучив їх 1 липня 2019 року. Ініціатором розриву був сам Едгар Камінський, і на даний момент екс-подружжя не спілкується. При цьому майно, вони поки що не поділили, а Едгар регулярно бачиться з дітьми.

За словами Слави, вона не розуміє, чому вони з Едгаром розлучилися, хоча і озвучила якісь свої недоліки:

“Я вам скажу, що я досі не знаю, чому ми розлучилися. Я не знаю, може інша, інший. Я не натякаю, але я дійсно не знаю, чому ми розлучилися. Ініціатива була, звичайно, його. Ну як я, як мати, могла розлучитися з чоловіком. Навіть тоді, коли мене щось не влаштовувало, я мати, у мене є діти і я б цього ніколи не зробила. І може я трошки старша і мудріша, а хтось молодий і хочеться погуляти, але колись же прийде розум.”

Артистка не виключає, що колись вони з Едгаром налагодять відносини, а поки що в неї вже є новий роман. На запитання Каті Осадчої, чи є у Слави бойфренд, Камінська відповіла:

“Є відносини. Як каже моя колега, щастя любить тишу.”

Більше дивіться в інтерв’ю далі.

  Створено безкоштовний англомовний онлайн-курс про минуле і сьогодення Криму