Актуальні новини

У центрі Чернівців встановили п’ять скриньок для обміну книжками

На Соборній площі Чернівців у п’ятницю, 10 грудня, встановили п’ять скриньок для буккросингу. Відтак, чернівчани зможуть безкоштовно обмінюватись книгами. Про встановлення скриньок повідомила радниця голови Чернівецької ОДА Любов Добровольська.

«Завдяки Буковинському культурному фонду вдалося здійснити мрію креативної й талановитої Євгенії Іпатій, яка є депутаткою Молодіжної ради при Чернівецькій ОДА. Окрема подяка організації «Волонтери Вижниці» за допомогу у створенні проекту», – йдеться в повідомленні Любові Добровольської.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1532048 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1532048{ margin: 0!important; } }

За словами ініціаторки проекту Євгенії Іпатій всього планують встановити 25 скриньок біля зупинок і в скверах міста. Проект називається «Book free», на його реалізацію з обласного бюджету виділили 30 тисяч гривень.

«Ми дуже хочемо, щоб молодь читала більше і читала безкоштовно. Тому у Молодіжної ради виникла ідея зробити скриньки для буккросингу, де будуть книги, які зможе прочитати кожен охочий. Скриньки ми розмістимо у скверах і парках міста Чернівці. Розпочинаємо зі скверу на площі Соборній», – розповіла Євгенія Іпатій.

Зазначимо, буккросинг – це своєрідний обмін книг. Прочитавши книгу, людина залишає її у громадському місці, згодом хтось може знайти та прочитати її, а потім передати іншим.

  У столичному парку Шевченка покажуть фільми "Позивний Бандерас" та "Донбас"

Залишити відповідь