Ірина Білик в Єгипті потрапила в неоднозначну ситуацію і звернулася за порадою до своїх підписників. Екс-обранець співачки запросив її на каву.

Українська виконавиця Ірина Білик зараз відпочиває в Єгипті. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram співачка розмістила фото з відпочинку, і розповіла про випадок, який з нею там стався. Виявляється, в тому ж готелі, де зупинилася Білик, відпочиває її колишній обранець зі своєю «супутницею». Хто саме, Ірина не розповіла, але зазначила: чоловік запропонував їй випити з ним каву, інформує Ukr.Media.

Ірина опублікувала фотографію, на якій позує під час вечірньої прогулянки по пірсу свого готелю. Співачка приміряла стильний образ оверсайз з об’ємною курткою. У публікації знаменитість зізналася, що зустріла в Єгипті свого колишнього, який запропонував їй випити кави. “Несподівано зустріла свого колишнього з його супутницею, але ми не подали виду, що знаємо один одного. Трохи пізніше отримала смс — “чудово виглядаєш, зустрінемося на каві?” Дівчата порадьте, як би ви вчинили в цій ситуації?”, — запитала у своїх підписників Білик.

Ті стали радити Ірині, як бути в такій ситуації. Чи прислухається співачка до думки підписників — не ясно. Можливо, вона розповість про це в наступному пості. До слова, хто з колишніх Білик відпочиває в одному з нею готелі — вона не розсекретила.