Ситуація викликала шалений резонанс.

Нагадаємо, що в останні кілька днів знаменитий український артист і кумир мільйонів Олег Вінник знаходиться в центрі скандалу, а все з-за його участі в акції #Всіммир. Подробиці ситуації і особистий коментар артиста вже в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Раніше всі ЗМІ писали про те, що 46-річний Олег Вінник взяв участь в акції #ВСІММИР, організованій російською групою “МИР 512”. Проєкт проходить під гаслом “Прийми рішення і скажи іншим”. Але, як виявилося, все було не зовсім так.

Сам артист, враховуючи ажіотаж серед преси та його шанувальників, озвучив особисто свою позицію, а до цього з заявою зверталися його піарщики. Ось що говорить Олег Вінник на зустрічі з представниками телебачення:

“Цей меседж я зробив у Міжнародний День миру — свідомо, впевнено, вдумливо, рішуче, відповідально. Я не хочу, щоб люди гинули. Я хочу, щоб був мир, і я про це кажу. Я відповідаю за свої слова і вчинки, і кожному цього бажаю. Мені здається, що у цьому світі немає жодної адекватної людини, яка скаже: “Я не хочу миру”. Якщо у тебе є можливість “крикнути” на весь світ, — це треба робити.”

Разом з тим, артист пояснив, що погодився взяти участь виключно у флешмобі. У кліпі групи “Мир 519” особистість Олега Винника була використана без відома артиста.

“Зі мною про це не домовлялися, і я ніколи б не погодився знятися у кліпі жодного артиста. Одразу після виходу відеоролику ми звернулися до організаторів з вимогою вилучити нашу частину відео.”

Про участь у проєкті російських артистів Олег Вінник дізнався безпосередньо в день виходу відео. Повний список учасників флешмобу до цього йому був невідомий.

  Генпрокуратура підготувала правки до законодавства про вибори

“Я погодився лише тоді, коли мене запевнили, що у флешмобі приймають участь виключно люди мистецтва з усього світу, які знаходяться “поза політикою” і реально бажають миру. Якби знав фактичних учасників наперед, звичайно, змінив би своє рішення.”

Протягом останніх трьох років Олегу Віннику пропонують тури по всій Росії, в артиста безліч замовлень, однак він жодного разу не погодився на жодну пропозицію.

“Це моя тверда позиція через ситуацію у моїй країні. І, в першу чергу, це людська позиція громадянина України.”

Крім того артист вибачився перед сім’ями воїнів, загиблих під час захоплення Криму, пояснивши, що не знав про випадки даних смертей. А також відповів на питання про анексію півострова.

“Я українець, громадянин України. Крим — мій!”