Рецепт можна взяти собі на замітку.

Українська співачка поповнила ряди тих, хто став до плити під час карантину. Цікаво, що багато зірок, перебуваючи вдома, воліють замість доставленої їжі, власноруч приготовлену. Ірина опублікувала детальне відео, на якому показала, як вона готує для своєї родини — чоловіка і двох синів — рибу в духовці. Виконавиця розповіла, що все її зоряне сімейство обожнює запечену рибу, і продемонструвала, як сама її готує, інформує Ukr.Media.

Співачка опублікувала відео, на якому детально показує, як готує одну з її улюблених страв. Ірина наділа фартух для готування, рукавички, і розповіла, як потрібно підготувати рибу перед тим, як поставити її в духовку. «Ірина Федишин — готуємо рибу», — підписала ролик виконавиця. Співачка також розповіла, що під час карантину вона готує сама, і тільки раз скористалася доставленням готової їжі. А ось доставленням продуктів її сім’я користується регулярно, щоб якомога рідше виходити на вулицю.

До риби Федишин також зробила салат зі свіжих овочів. Шанувальники прийшли в захват від такого простого і корисного рецепту. Беремо на замітку поради Ірини Федишин, і повторюємо страву у себе вдома, щоб порадувати домочадців.