Актуальні новини

Джамала отримала престижну премію від Атлантичної ради США

Джамала отримала «Нагороду за визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США (the Atlantic Council), повідомив «Укрінформ» з посиланням на Instagram співачки. Премія присуджується видатним діячам політики, бізнесу та культури, які відстоюють цінності трансатлантичних відносин і формують спільне глобальне майбутнє.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1542689 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1542689{ margin: 0!important; } }

Нагороду за боротьбу за захист української культури та самобутності під час російського вторгнення Джамалі вручили у Вашингтоні. Вручила нагороду співачці бізнес-лідерка, меценатка, віце-голова Атлантичної ради Едріенн Аршт.

«Я прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, що використовують cвій голос, аби розказати про злочини, що вчиняються Росією в Україні. Щодня доносять правду і підсилюють підтримку нашої країни, оберігають нашу культуру та демонструють її унікальність. Це наша спільна боротьба й наші спільні маленькі перемоги», – написала Джамала у своєму Instagram у четвер, 12 травня.

За її словами, це важливий і масштабний захід, до якого долучаються найвпливовіші люди світу: чинні на колишні глави держав, посли, бізнесмени, відомі артисти та журналісти топових медіа.

Фото з Instagram Джамали

Окрім Джамали спеціальною нагородою за визначну хоробрість і безстрашність Атлантична рада відзначила український народ. Під час онлайн-включення президент Володимир Зеленський подякував за відзнаку та згадав хоробрих українців, які жертвували своїм життям задля майбутнього України, вшанувавши їхню пам’ять хвилиною мовчання.

  "Справжнє лицемірство": Юлія Саніна прокоментувала дії Санти у фіналі "Танців з зірками"

Залишити відповідь