Актуальні новини

Переможець глядацьких симпатій кінофестивалю Wiz-Art отримає від міста 100 тис. грн

У понеділок, 7 вересня, у дворику Ратуші втринадцяте розпочинається Львівський міжнародний кінофестиваль короткометражок Wiz-Art. Подія, яка об’єднала десятки режисерів цього жанру, триватиме у Львові впродовж 5 днів. Онлайн-покази для глядачів організатори влаштують на платформі Wiz-Art Film Festival Online. А наживо переглядати стрічки охочі зможуть у кінопалаці «Коперник», «Планеті кіно», а також у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Цьогоріч організатори кіноподії відібрали 232 стрічки короткого метру.

«У програмі — 232 короткометражні фільми, які ми відібрали із 1,5 тис. заявок. Надсилали своє кіно здебільшого французи та американці. Ми показуємо їх не окремо, а формуємо підбірки, в нас їх 28. Тому ви просто тиснете й дивитесь кіно. Також дуже важливими є актуальний український та міжнародний конкурси. Український — це 12 фільмів, а міжнародний нараховує 18 фільмів із 17 країн світу», – розповідає програмна директорка Wiz-Art Ольга Райтер.

Переможця кіноконкурсу обиратимуть глядачі за допомогою голосування. Для того, хто виграє цьогоріч, місто підготувало особливу премію.

«Львів зможе надати до 100 тис. грн для фільму, який буде мати найбільше глядацьких симпатій. І ця команда матиме сприяння від міста для організації наступного фільму у Львові, адже ми стаємо столицею кіно, майже кожен день тут зйомки фільмів», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

До слова, п’ятеро українських режисерів та режисерок зняли фільми-рефлексії про карантин, які представлять під час онлайн кінопоказу Ukrainian Directors on Quarantine.

Триватиме кінофестиваль короткометражок Wiz-Art до 13 вересня.

  У Лівані встановлять погруддя української співачки Лідії Липковської

Залишити відповідь