Зіркові батьки з їхньою донькою Лєєю прогулювалися Лос-Анджелесом.

Чутки про розлучення цієї красивої пари ранили їх шанувальників в саме серце: прекрасною Іриною Шейк і Бредлі Купером можна милуватися вічно! Закохані завжди з'являлися разом на червоних доріжках і часто потрапляли в об'єктив папараці під час сімейних вікендів. Тому повірити, що в цьому раю щось не так було вкрай складно, інформує .

І добре, що ви цього не зробили! Цих вихідних пара спростувала всі чутки про розставання, разом з'явившись на публіці. Ірина і Бредлі разом зі своєю крихіткою-дочкою проводили час на дитячому майданчику — дуже щасливі та закохані.

Як повідомляє видання Daily Mail, зіркові батьки з їхньою донькою Лєєю прогулювалися Лос-Анджелесом. Бредлі та Ірина йшли на дитячий майданчик, а дорогою зайшли за морозивом для донечки.

Очевидці зазначили, що пара мала абсолютно щасливий вигляд, вони трималися за руки, багато розмовляли та жартували, що підтверджують і знімки опубліковані у виданні. Також цього тижня прихильниця актора опублікувала в Instagram спільне селфі з ним. Жінка розповіла, що гуляла Лос-Анджелесом і випадково зустріла Бредлі.

"Я побачила його в парку, зупинила і попросила зробити селфі з ним. Він гуляв разом з дружиною і дочкою. Ми трохи поговорили, і потім я пішла. Він дуже милий і приголомшливо красивий. Його дружина теж дуже красива", — розповіла вона.