Співак показав своє велике сімейство.

Популярний молдовський виконавець Дан Балан практично з початку року є однією з найбільш обговорюваних персон в країні. Після того, як співак став суддею «Голосу», йому постійно приписують роман з українською співачкою Тіною Кароль. Все тому, що артисти часто показували свої почуття на публіці. Також кілька зворушливих спільних виступів переконали прихильників зірок, що між ними точно щось є, інформує Ukr.Media.

Дан і Тіна не підтверджують ці чутки, але і не спростовують їх. Вони ніби грають зі своїми глядачами, підливаючи олії у вогонь. Після виступу на «Танцях з зірками» всі чекали якогось продовження, якого поки що не послідувало. Але фанати віддано вірять, що між молодиками хімія.

Днями Балан вирішив поділитися зі своїми підписниками соцмережі Instagram відеороликом, на якому зображена його велика молдовська сім’я. Судячи з усього, відео зняте в Молдові, на ньому Дан показав своє велике сімейство. Хто і де, співак не написав, але маленькі хлопчик і дівчинка, які носяться з різдвяними подарунками під популярну різдвяну пісню, розчулили шанувальників. Вони помітили, що Балан буде чудовим батьком.