Чому Меган Маркл недолюблюють наближені?

Ставши членом королівської сім'ї, Меган Маркл назавжди опинилася під софітами. Чи планувала вона настільки перспективне знайомство або отримала подарунок долі, навряд чи ми коли-небудь дізнаємося. Але все ж тепер за життям новоспеченої герцогині Сассекської, матері первістка принца Гаррі, спостерігає весь світ. І, як виявилося, далеко не всі в захваті, інформує .

Західна преса не раз писала про те, що у екс-зірки "Форс-мажорів" важкий характер: вона дуже вимоглива і часто вередує, персонал у палаці буквально не витримує і про звільнення багатьох з них ми повідомляли раніше.

Також є чутки, що проти Меган Маркл негативно налаштовані та принц Вільям з Кейт Міддлтон. Нібито вони бачать, що голлівудська зірка робить дуже великий вплив на принца Гаррі (заради неї він змінив звички, відмовився від друзів, кинув палити, не вживав алкоголь під час вагітності Меган і багато в чому змінив свою стратегію розвитку в королівській родині — про це говорить переїзд з палацу і навіть окремі акаунти подружжя в Instagram).

На підтвердження слів про те, що наближені до королівської сім'ї не дуже в захваті від герцогині Сассекської, західні ЗМІ наводять слова біографа Анжели Левін. Вона стверджує, що люди відчувають загрозу з боку герцогині:

"Я думаю, що багато хто недолюблює її, тому що вони обожнюють Гаррі і, здається, думають, що саме вона керує всіма його діями. Меган відома феміністськими поглядами і багато хто розуміє, що вона не грає підлеглу принца."

Тепер же всі чекають виходу Меган Маркл з декрету, щоб побачити її нові ініціативи та реалізацію озвучених планів.