Гуморист привітав Лізу з днем народження.

Шоумен Юрій Ткач на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував спільне з донькою і дружиною фото. Знімок Юрій присвятив дню народженню доньки, який відбувся днями. На фото гуморист показав доньку Лізу, як дві краплі схожу на свого зоряного тата. Зворушливе фото привело шанувальників Ткача в захват, і вони засипали дитину і її батьків привітаннями, інформує Ukr.Media.

Потрібно відзначити, що дівчинка росте копією свого зоряного тата. У публікації Юрій привітав дитину з днем народження: “З Днем народження, маленька крихта Лізі. Любимо тебе, сонечко», — зворушливо підписав пост Ткач. Його дружина Вікторія також опублікувала спільне фото, привітавши доньку зі святом.

“Хіба потрібні слова?!… Просто любимо шалено… Наш такий маленький і великий світ!!!! З днем народження тебе, Наша крихта Лізі!» — написала дружина Ткача під милою сімейною фотографією. Шанувальники кинулися вітати сім’ю зі святом, і засипали їх компліментами. До слова, до привітань приєдналася і балерина Катерина Кухар. Цікаво, що вона і Юрій Ткач є кумами відомого психолога Наталії Холоденко.