Фанати родини перебувають у змішаних почуттях.

Користувачі соцмереж побачили, як Стормі Вебстер йде в перший клас, і сторопіли. Дочка Кайлі Дженнер і Тревіса Скотта отримала шкільний ранець, яким можна покрити кредити багатьох людей. І фанати родини перебувають у змішаних почуттях з цього приводу, інформує Ukr.Media.

Кайлі Дженнер прославилася через телевізійне реаліті-шоу “Сімейство Кардашьян”, і, як і її зведена сестра Кім Кардашьян, стала моделлю і бізнесвумен. У лютому 2018 року у Кайлі та репера Тревіса Скотта (справжнє ім’я — Жак Берман Вебстер) народилася дочка, яку назвали Стормі.

Відтоді кожна подія в житті малятка змушує фанатів Дженнер замислюватися. На перший же день народження Стормі отримала справжній парк розваг зі знаменитостями — і з вельми лякаючою надувною головою (своєю ж).

А восени 2020 року дворічна дочка Кайлі вперше дізналася, що таке шкільні будні. 30 Вересня Дженнер опублікувала у себе в інстаграмі відео про те, як Стормі вперше пішла до школи.

Дивуватися віку дівчинки та незвичайною для нас датою не варто. Швидше за все, Кайлі має на увазі pre-school, тобто Дошкільні заняття — в початковій школі, куди американські діти зазвичай йдуть у віці п’яти років. Навчальний рік в США може починатися не лише 1 вересня, але і в будь-який інший час, це залежить від штату і програми навчання.

Судячи з публікації в сторіс Дженнер, Стормі буде вчитися вдома. Але це не завадило матері одягнути дочку для першого навчального дня і сфотографувати її у дворі будинку — так роблять багато мам школярів.

Але навряд чи багато дітей можуть похвалитися таким же рюкзаком. Користувачі Мережі вже з’ясували, що на спині у Стормі — “Hermes Kelly Ado”. Цей аксесуар може коштувати від 10 до 20 тисяч доларів — тобто від 280 тисяч до 560 тисяч гривень.

  15 вересня — день Мамонтія: історія, традиції та прикмети свята

Зрозуміло, багатьом коментаторам стало ніяково.

  • “У Стормі перший день на домашньому навчанні, і вона одягла рюкзак Kelly. Ненавиджу бути бідним”.
  • “У перший день школи на Стормі рюкзак від Hermes. Їй два роки!”.

Болючіше виявилося усвідомлення того, як ще можна було б розпорядитися такими грошима.

  • “Одного цього рюкзака Стормі достатньо, щоб допомогти мені розібратися з більшою частиною боргів”.

Найвідчайдушніші фанати вже звертаються за допомогою до Кайлі, сподіваючись, що така «дрібниця» її не утруднить.

  • “Гей, Кайлі, можеш, будь ласка, купити мені сумку від Hermes, якщо вже ти взяла таку для Стормі. Спасибі”.
  • “Так, і мені теж!”.

Деякі коментатори вважають, що модель і бізнесвумен могла б краще розпорядитися цими грошима.

  • “Кайлі слід було б купити Стормі звичайний рюкзак зі Скубі-Ду, як в інших хлопців в класі, а решту грошей пожертвувати для тих дітей, які не можуть собі дозволити нічого зі шкільного приладдя. Я б її поважала”.

Але в коментарях знайшлися і ті, кому здається дивною така критика.

  • “Вічно звідкись беруться люди, які хочуть займатися благодійністю за допомогою чужих грошей, а не своїх”.
  • “У неї ж більше 900 мільйонів доларів? На що ж їй витрачати гроші, якщо не на свою дочку? Я б і не таке витворяв”.