На своїй сторінці в Інстаграм співачка та актриса розмістила світлину, на якій показує всім обручку.

Актриса і співачка Настя Задорожна вперше вийде заміж. Дівчина не любить афішувати подробиці особистого життя, проте вчора, 8 листопада, поділилася з фоловерами в Інстаграмі радісною новиною і показала обручку. На своїй сторінці в Інстаграм 34-річна Настя Задорожна, відома за трилогією фільмів “Любов у великому місті”, розмістила світлину, на якій показує всім обручку, інформує Ukr.Media.

За руку її, судячи з усього, тримає кохана людина. Хто він такий, актриса поки не розповідає. Також поки що вона не повідомляє подробиць майбутнього святкування.

Відомо тільки, що про нові стосунки Настя вперше проговорилася минулої весни на світській вечірці. Тоді вона відмовилася довго розмовляти з пресою, адже спізнювалися на побачення. У журналістів поки що навіть немає припущень, хто саме міг стати щасливчиком, який почув заповітне “Так!”. Настя у відповідь на всі розпитування відповідає, що щастя любить тишу, відмовляючись ділитися з публікою подробицями особистого життя.

Друзі і шанувальники в коментарях почали вітати зірку. Шанувальники зірки впевнені, що актриса зробила правильний вибір. Вони щиро радіють за Настю і чекають подробиць майбутнього весілля.

Нагадаємо, в 2008 році стартувало нове шоу “Зоряний лід”, в якому Настя Задорожна виступила в парі з фігуристом Сергієм Славновим. Між колегами миттєво зав’язався роман. Незабаром виникли плітки про вагітність актриси, але та спростувала їх, зазначивши, що просто набрала вагу після спільної з Сергієм подорожі на Балі.

Пізніше вона зізналася, що в стосунках не все просто, оскільки закохані живуть у різних містах. У жовтні 2015-го Задорожна і Славнов розірвали свої стосунки.