З худої доньки шахтаря до популярної моделі — як підкорила світ Ірина Шейк. Складне дитинство і юність змогли загартувати характер знаменитості.

Зі скромної Уральської дівчинки Ірина Шейк стала еталоном моди світового подіуму. Але так було далеко не завжди. Складне дитинство і юність змогли загартувати характер знаменитості. І зараз вона виховує дочку з щепленням схожих цінностей. Як же склалася доля культової красуні, розповімо в найближчі кілька хвилин, інформує Ukr.Media.

Ірина Шейк

Ірина Валеріївна Шайхлісламова народилася 6 січня 1986 року в місті Еманжелінськ, Челябінська область. Батько працював шахтарем, а мати — викладачем музики. Дитинство майбутньої моделі було не самим радісним. “Коли мені було шість років, нас обікрали. Я відкрила двері і зіткнулася з трьома чоловіками в масках. Один з них погрожував вогнепальною. Виявилося, що їх підіслав найкращий друг батька. Можливо, саме через це у мене не так багато друзів. Мені складно довіряти людям”.

У 14 років не стало батька — позначилися умови праці в шахтах. Мати змушена була влаштуватися на другу роботу, щоб прогодувати двох дочок (в Ірини є старша сестра Тетяна). У школі теж було не все гладко. “З 10-річного віку носила короткі спідниці і високі підбори. Однокласники сміялися: худа і на височенних підборах”. Однак чужа думка її мало турбувала.

“Супермодель-2004”

Після закінчення школи Ірина Шейк перебралася в обласний центр і вступила в економічний коледж. У той час на дівчину звернули увагу співробітники модельного агентства «Світлана» і запропонували взяти участь у місцевому конкурсі «Супермодель-2004». Ірина тоді здобула перемогу і привернула увагу Гії Джикідзе, який і відкрив модельний світ для дівчини.

Саме тоді Ірина і скоротила своє прізвище Шайхлісламова до Шейк і увірвалася у світ подіумів і фотокамер. “Париж був першим містом за кордоном, куди я приїхала. А починала я у 20, що досить пізно для моделі. Жила в орендованій квартирі з іншими дівчатами, деякі з них відверто сміялися наді мною. Французької я не знала. Платили дуже мало. Грошей практично ніколи не було”.

  Олександра Кучеренко показала фото, як виглядала в 11 класі

Перші успіх і популярність

У 2007 році Ірині пощастило знятися для журналу Sports Illustrated Swimsuit Issue. Тоді ж послідувала пропозиція про контракт з брендом спідньої білизни Intimissimi. А у 2011 році Ірина Шейк стала першою російською моделлю, яка потрапила на обкладинку Sports Illustrated Swimsuit Issue. Популярність дівчини різко зросла. Нові вигідні контракти, друзі в особі знаменитих фотографів, редакторів журналів і модельєрів.

Особисте життя

У 2010 році Ірина познайомилася з португальським футболістом Кріштіану Роналду на спільній зйомці для Emporio Armani. Через п’ять років молоді люди розлучилися, проте називати причину відмовилися.

З квітня 2015 року по червень 2019-го Ірина перебувала у відносинах з відомим голлівудським актором Бредлі Купером. 21 березня 2017 року у них народилася дівчинка Лея. Однак, попри розлучення, і модель, і актор зберігають дружні стосунки. Більш того, їх часто можна побачити в загальній компанії під час прогулянки з дочкою.

Як каже сама Ірина, Лею вона не балує, а, навпаки, намагається прищепити дочці вірне уявлення про гроші. “Я хочу, щоб моя дочка знала, що у мами є робота в її житті, тому що я хочу виростити сильну жінку. Подарунки та їжа не з’являються з нізвідки”.