Актуальні новини

Kalush Orchestra зайняли перше місце на “Євробаченні-2022”

Український гурт Kalush Orchestra з піснею “Стефанія” переміг у міжнародному музичному конкурсі “Євробачення-2022”, який проходив у Турині.
Під час виступу глядачі у залі аплодували стоячи. Також присутні голосно підспівували нашим виконавцям.
За результатами голосування журі Україна опинилася на четвертому місці, отримавши 192 бали.
Також, організатори Євробачення заявили, що заклики Kalush Orchestra зі сцени допомогти Маріуполю та заяви інших учасників на підтримку України “мають гуманітарний, а не політичний характер”.
“Ми розуміємо глибокі почуття навколо УкраїниУ в даний момент і вважаємо, що заяви Kalush Orchestra та інших виконавців, які висловлюють підтримку українському народу, мають гуманітарний, а не політичний характер”, — йдеться в заяві організаторів.
Як передає Суспільне, політичні висловлювання на сцені Євробачення заборонені. Український гурт Kalush Orchestra на сцені Євробачення закликав врятувати Маріуполь і “Азовсталь”.
“Я прошу кожного з вас, будь ласка, допоможіть українському Маріуполю, допоможіть Азовсталі прямо зараз!” — закликав Олег Псюк зі сцени Євробачення в Турині.
Після виступу Kalush Orchestra в інтернеті в усьому світі збільшилась кількість пошукових запитів за словами “Маріуполь” і “Азовсталь”.
Голосування членів журі за Україну :
12 балів – Польща, Молдова, Латвія, Румунія та Литва.
10 балів – Ісландія, Франція, Німеччина
8 – Португалія, Словенія, Хорватія
7 – Ізраїль, Кіпр, Австралія, Албанія
6 – Грузія, Бельгія, Азербайджан, Вірменія

  21 грудня — Анфіса Рукодільниця: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь